женска танга


женски танга

Шифра: 2281

Повеќе информации

300,00 ден.

Цената е со вклучен ДДВ.

Големина
Избери


Количина
1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5Детали за производот

Женска танга - чипка.

Ултра модерно и удобно женско парче.

Состав: 50% памук, 40% полиамид, 10% еластан.

 

Одржување:
wash instructions