детски машки пижами


пижами за момчиња

Шифра: 5000

Повеќе информации

700,00 ден.

Цената е со вклучен ДДВ.

Големина
Избери


Количина
1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5Детали за производот

Детски женски пижами - краток ракав, долга ногавица изработени од 100% памук.