бебешки комплет


бебешки комплет

Шифра: 0572

Повеќе информации

380,00 ден.

304,00 ден.

Попуст: 76 ден. Цената е со вклучен ДДВ.

Големина
Избери


Количина
1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5Детали за производот

Бебешки комплет - хеланки-долен дел и  блузичка со краток ракав. Нов производ од актуелната колекција SOBABY, со модерен дезен и принт, совршени за удобно и релаксирано уживање на вашето малечко.

 

Состав: 100% памук

Квалитет: фајнрип

Одржување: