детски машки пижами


пижами за момчиња

Шифра: 5053

Повеќе информации

500,00 ден.

Цената е со вклучен ДДВ.

Големина
Избери


Количина
1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5Детали за производот

Детски машки пижами - краток ракав, крака ногавица. Нов производ од детската програма на Тритекс, летни пижами изработени со весели принтови и свежи бои.

 

Квалитет: сингел

Состав: 100% памук

Одржување: