бебешки пижами


бебешки пижами

Шифра: 0452

Повеќе информации

ден.

Цената е со вклучен ДДВ.

Нема залихаДетали за производот

Бебешки пижами - кратка ногавица. Производ од актуелната колекција SO BABY, изработен од квалитетен и нежен памук, дизајниран со весели принтови на предниот дел. Истите поседуваат практичност при облекување со дрихерите кои се наоѓаат меѓу ногавиците.

 

Состав: 100% памук

Одржување: