бебешки хулахопки


бебешки хулахопки

Шифра: 6000

Повеќе информации

230,00 ден.

Цената е со вклучен ДДВ.

Големина
Избери


Количина
1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5Детали за производот

Нови, меки и удобни бебешки хулахопки кои совршено го надополнуваат уникатниот изглед на Вашите малечки. Одличниот избои на бои и впечатливиот дизајн во комбинација со висококвалитетните материјали од кои се изработени овие хулахопки се дополнителна причина да го одберете овој прекрасен модел.


 Состав: 80% памук и 20% ликра