детски женски доколеници


детски женски чорапи

Шифра: 6302

Повеќе информации

140,00 ден.

Цената е со вклучен ДДВ.

Големина
Избери


Количина
1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5Детали за производот

Нови, меки и вискоквалитетни детски женски доколеници кои овозможуваат беспрекорна удобност и одлична поддршка на детското стапало. Совршен спој на бои, внимателно избран дизајн и исклучително квалитетни материјали кои нудат бесконечен комфор во текот на целиот ден.

 

Состав: 85% памук 10% ликра 5% полиамид

Одржување: