детски машки хулахопки


детски машки хулахопки

Шифра: 6000

Повеќе информации

230,00 ден.

Цената е со вклучен ДДВ.

Големина
Избери


Количина
1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5Детали за производот

Модерен, весел и колоритен дизајн надополнет со уникатна апликација го карактеризира овај прекрасен модел на детски хулахопки кои момчињата ќе ги обожаваат во претстојната сезона.

Состав: 80% памук 20% ликра 

Одржување: