бебешки пижами


бебешки пижами

Шифра: 0855

Повеќе информации

ден.

Цената е со вклучен ДДВ.

Големина
Избери


Количина
1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5Детали за производот

Бебешки пижами, фротир - долг ракав, долга ногавица. Нов производ од актуелната колекција SOBABY, во свежи пролетни бои и амблем на предната страна, со дрихери на долниот дел. Идеални за сладок и удобен сон на вашето малечко.

Состав: 100% памук
Квалитет: фајнрип

Одржување: