бебешки пижами


бебешки пижами

Шифра: 0855

Повеќе информации

540,00 ден.

Цената е со вклучен ДДВ.

Големина
Избери


Количина
1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5Детали за производот

Бебешки пижами, плиш - долг ракав, долга ногавица. Нов производ од актуелната колекција SOBABY, во нежни бои, со дрихери на долниот дел. Идеални за сладок и удобен сон на вашето малечко.


Одржување: