бебешки пижами


Бебешки пижами

Шифра: 0465

Повеќе информации

360,00 ден.

Цената е со вклучен ДДВ.

Големина
Избери


Количина
1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5Детали за производот

Бебешки пижами -краток ракав и кратка ногавица  . Бебешки производ од актуелната колекција SO BABY, со интересна дезен. Изработени се од висококвалитетни и нежни ткаенини кои не ја дразнат нежната бебешка кожа.


Состав: 100% памук
Квалитет: фајнрип
Одржување: