бебешки пижами


бебешки пижами

Шифра: 0570

Повеќе информации

ден.

Цената е со вклучен ДДВ.

Нема залихаДетали за производот

Бебешки пижами - долг ракав, долга ногавица. Нов производ од актуелната колекција SOBABY, со модерен дезен и принт, совршени за удобно и лесно сонче на вашето малечко.


Состав: 100% памук
Квалитет: фајнрип

Одржување: