бебешки пижами


бебешки пижами

Шифра: 0570

Повеќе информации

ден.

Цената е со вклучен ДДВ.

Големина
Избери


Количина
1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5Детали за производот

Бебешки пижами - долг ракав, долга ногавица. Нов производ од актуелната колекција SOBABY, со модерен дезен и принт, совршени за удобно и лесно сонче на вашето малечко.


Состав: 100% памук
Квалитет: фајнрип

Одржување: