машки боксерки


машки боксерки

Шифра: 1109

Повеќе информации

340,00 ден.

Цената е со вклучен ДДВ.

Големина
Избери


Количина
1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5Детали за производот

Машки боксерки со колан. Нов висококвалитетен производ од колекцијата UNDRESS, исклучително удобен и пријатен кој одлично се вклопува на машкото тело. Изработен е од 95% памук и 5% еластан.

Квалитет: сингел

Одржување: