машка маица


машки маици

Шифра: 1105

Повеќе информации

350,00 ден.

Цената е со вклучен ДДВ.

Големина
Избери


Количина
1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5Детали за производот

Машка атлет маица. Нов висококвалитетен производ од колекцијата UNDRESS,  лесно прилагодлив на машкото тело, удобен и пријатен за носење. Изработен е од 95% памук и 5% еластан.


Квалитет: сингел
Одржување: