женска маица рамбовка


женски маици

Шифра: 2852

Повеќе информации

280,00 ден.

Цената е со вклучен ДДВ.

Големина
Избери


Количина
1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5Детали за производот

Женска маица - рамбовка. Производ од колекцијата SPORTIVE, кој одлично се вклопува на женското тело и е пријатен за носење. Изработена од 95% памук и 5% еластан.

Квалитет: сингел
Одржување:

1.