машки боксерки


машки боксерки

Шифра: 1256

Повеќе информации

390,00 ден.

Цената е со вклучен ДДВ.

Големина
Избери


Количина
1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5Детали за производот

Машки боксерки. Високо квалитетен производ од колекцијата UNDRESS кој одлично се вклопува на машкото тело и овозможуваат удобност. Изработен од 95% памук и 5% еластан.

Квалитет: сингел
Одржување: