бебешки пижами


бебешки пижами

Шифра: 0752

Повеќе информации

ден.

Цената е со вклучен ДДВ.

Големина
Избери


Количина
1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5Детали за производот

Бебешки пижами - долг ракав, долга ногавица. Бебешки производ од актуелната колекција SO BABY, со модерен дезен и принт, кој овозможува лесно облекување со помош на дрихерите кои се наоѓаат од почетокот на отворот на вратот па се до крајот на ногавиците. Овие пижами се изработени од висококвалитетни и нежни ткаенини со цел да не ја дразнат нежната бебешка кожа.

Состав: 100% памук
Квалитет: фајнрип

Одржување:

1.