детски женски боксерки


боксерки за девојчиња

Шифра: 4887

Повеќе информации

130,00 ден.

Цената е со вклучен ДДВ.

Големина
Избери


Количина
1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5Детали за производот

Детски женски боксерки, производ од женската теен колекцијата SO TRENDY.

Квалитет: сингел
Состав: 95% памук, 5% еластан 


Одржување: