детски женски слип


слип за девојчиња

Шифра: 4885

Повеќе информации

200,00 ден.

160,00 ден.

Попуст: 40 ден. Цената е со вклучен ДДВ.

Големина
Избери


Количина
1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5Детали за производот

Детски женски слип. Висококвалитетен производ од женската теен колекцијата SO TRENDY, со модерен дизајн кој ја отсликува грижата на Тритекс кон своите млади пријатели.


Состав: 95% памук, 5% еластан 
Квалитет: сингел

Одржување: