детска машка маица


маици за момчиња

Шифра: 3803

Повеќе информации

200,00 ден.

Цената е со вклучен ДДВ.

Големина
Избери


Количина
1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5Детали за производот

Детска машка маица со апликација на предната страна, дел од колекцијата SO YOUNG кој совршено се вклопува на детското тело и овозможува пријатност при носење.

Состав: 100% памук.
Квалитет: фајнрип

Одржување: