женска блуза


женски блузи

Шифра: 2579

Повеќе информации

390,00 ден.

Цената е со вклучен ДДВ.

Големина
Избери


Количина
1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5Детали за производот

Женска блуза - долг ракав. Високо квалитетен производ од колекцијата SO FINE кој одлично се вклопува на женското тело и е удобен за носење. Состав 100% памук.

Квалитет: фајнрип
Одржување: