женска маица


женски маици

Шифра: 2372

Повеќе информации

320,00 ден.

Цената е со вклучен ДДВ.

Големина
Избери


Количина
1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5Детали за производот

Женска маица - motiv, со свилен паспул и апликација на прерамките. Високо квалитетен производ од колекцијата SO FINE кој одлично се вклопува на женското тело и е пријатен за носење. Состав: 100% памук.

Квалитет: фајнрип
Одржување: