Новости


Тритекс Трејд Доо партнер на Ракометниот Камп “Кирил Лазаров 7”

Тритекс Трејд Доо како компанија-водечки бренд  за долна облека во Македонија, со огромно задов...

Прочитај повеќе.

Бебешки мафини - оригинална идеја за сите мајки

Креативен и симпатичен начин, како да создадете мафини од омилените бебешки парчиња на Вашите малеч...

Прочитај повеќе.

Нова колекција пролет 2018

Во продажба нова бебешка и детска колекција од Тритекс за пролет 2018, која плени со уникатни дезени...

Прочитај повеќе.

Нова колекција есен 2017

Подгответе ги Вашите дечиња за удобна и топла есен со новите и уникатни модели од новата есенска кол...

Прочитај повеќе.

Наградна игра СПОДЕЛИ и ДОБИЈ!

TRITEKS UNDERWEAR и ова ЛЕТО е со Вас и Ве поканува да учествувате во наградната игра СПОДЕЛИ и...

Прочитај повеќе.

Нова колекција лето 2017

Подгответе ги Вашите дечиња за модерно, стилизирано и удобно лето!Новата бебешка и детска колекција ...

Прочитај повеќе.

Нова колекција пролет - лето 2017

Нежна и романтична комбинација на висококвалитетни материјали со уникатни мотиви и фантастичен дизај...

Прочитај повеќе.

Тритекс со нова специјализирана продавница во Skopje City Mall

Со цел да бидеме поблиску до своите своите купувачи, од денес 09.07.2014 (среда) ги отворивме в...

Прочитај повеќе.

Летна предлог комбинација за понежниот пол

Убавото време  и топлото сонце веќе ги разигруваат нашите мисли за опуштените летни денови. Раз...

Прочитај повеќе.

НАСКОРО!!! Тритекс со нова специјализирана продавница во Skopje City Mall

Тритекс не престанува да ги изненадува своите потрошувачи. Затоа за нив спремивме уште една интересн...

Прочитај повеќе.

”Тритекс” е избрана за една од најуспешните за 2013 година

5-та Манифестација "Избор на бизнис на годината" во организација на Зенит во соработка со Регионална...

Прочитај повеќе.

Тритекс со нов продажен салон во ТЦ РАМСТОР

Oд 03.05.2014 (среда) започна со работа новиот продажен салон на Тритекс во трговскиот центар &bdquo...

Прочитај повеќе.